ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!!!

Найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу та інструментальної музики «Витоки Voice!» (який проходив 3-5 листопада 2017 року в місті Черкаси) здобули учасники «Молодіжного камерного хору» (художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Прокулевич Оксана Валеріївна).

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
(у номінації народний вокал)
Марія Павлишина
(студентка ІІ курсу, клас викладача заслуженого працівника культури України, к.п.н., доц. кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошина Петра Миколайовича).

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
(у номінації народний вокал)
Яна Денисова
(студентка ІІ курсу, клас викладача заслуженого працівника культури України, доц., завідувача кафедри музикознавства та вокально хорових дисциплін Семенчука Василя Васильовича);

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
(у номінації інструментальне виконавство (бандура))
Вероніка Косенко
(студентка ІІІ курсу, клас викладача кафедри
інструментального виконавства Тарасюк Лесі Михайлівни);

 

За словами художнього керівника та диригента «Молодіжного камерного хору» Оксани Прокулевич: «Подорож виявилася насиченою, продуктивною, надзвичайно емоційною та багатою на приємні, незабутні враження. Конкурсанти отримали безцінний досвід і готові до нових звершень».

Учасники фестивалю-конкурсу висловлюють щиру подяку за розуміння та підтримку ректору університету проф. Безлюдному Олександру Івановичу, голові профкому Хитруку Валентину Івановичу, декану факультету доц. Терешко Інні Григорівні, завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доц. Семенчуку Василю Васильовичу, заступнику завідувача кафедри інструментального виконавства доц. Олійник Тетяні Іванівні.

Бажаємо керівникам та студентам натхнення на нові перемоги, подальших творчих злетів, неповторних виступів та здійснення мрій!!!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • листопада 6, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua