ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!

13 лютого в картинній галереї відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Уманська коляда – 2018», який проходив з 1 по 21 січня 2018 року. Уже вкотре конкурс відбувається з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати українське пісенне мистецтво задля підвищення рівня соціальної активності молоді, відродження українських народних традицій, популяризації аматорської творчості.

В цьому році в конкурсі взяли участь 23 колективи. Серед яких і творчі колективи факультету мистецтв нашого університету.

В результаті роботи журі конкурсу визначило переможців. Перше місце в категорії «Краще вокально-хорове виконання» посів студентський народний хор «Кобзар» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Художній керівник – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, доцент, заслужений працівник культури України Василь Семенчук.

Друге місце здобув Молодіжний камерний хор факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Художній керівник – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Оксана Прокулевич.

Вітаємо учасників творчих колективів та їхніх керівників із черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих досягнень та невичерпної енергії!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • лютого 14, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua