ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І УМАНСЬКОЇ ЗОШ I-III ст. №4

Вже протягом довгого часу студенти факультету мистецтв плідно співпрацюють з учителями та учнями Уманської загальноосвітньої школи I−III ступенів № 4.
Третій рік поспіль вони є учасниками конкурсів “Міс 4 школи” та “Містер 4 школи”. Так і цього року, у Будинку вчителя відбувся конкурс серед старшокласниць ” Міс 4-ої школи”, у якому вже по традиції були активно задіяні студенти 42 та 48 груп факультету мистецтв, які стали окрасою свята продемонструвавши свої вокальні та сценічні здібності.
Це студенти 42 групи: Шинкарук Анастасія, Замойська Аліна, Погрібна Світлана. Та студентка 48 групи Борило Тетяна. Також до складу журі увійшла студентка 42 групи Ткачук Юлія.

Організатори та учасники заходу були раді зустрічі з нашими студентами,які вкотре переконали усіх присутніх у своїй професійній майстерності. Дирекція школи висловила щиру подяку студентам за їх активну участь у творчому житті школи.
Ткачук Юлія – студентка 42 групи
факультету мистецтв

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • квітня 7, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua