Сивак Тетяна Георгіївна | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Сивак Тетяна Георгіївна

Сивак Тетяна Георгіївна

Телефон: (067) 290-52-26

Освіта
1967 – закінчила Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької по спеціальності «народні інструменти» – баян.
1974 – закінчила з відзнакою Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка, музично-педагогічний факультет, присвоєна кваліфікація викладача педагогічного училища та вчителя музики і співів.

Професійна кар’єра
1967-1970 – викладач Бережанської музичної школи (Тернопільська область) по класу баяна.
1974 – по теперішній час – викладач музично-теоретичних дисциплін та викладач по класу баяна в Уманському педагогічному училищі (з 2005року – Уманський гуманітарно-педагогічний коледж) імені Т.Г.Шевченка, з 2001 року – викладач методики навчання гри на баяні та акордеоні.
2011-2014 – викладач кафедри музичного мистецтва на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Викладає основний музичний інструмент, додатковий музичний інструмент (баян).
2014 – викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
1991 – присвоєна кваліфікація викладача І категорії.
1994– присвоєна кваліфікація спеціаліста вищої категорії.
1996 – встановлено педагогічне звання «старший викладач».
2001 – по теперішній час – присвоєно педагогічне звання «викладач-методист».

Нагороди
З 1974 – Грамоти, подяки педагогічного училища.
1986 – занесено в книгу Трудової слави в Уманському педагогічному училищі імені Т.Г.Шевченка за концертну діяльність.
1989 – нагороджена значком «Відмінник народної освіти УРСР».
1990 – занесена на училищну Дошку Пошани.
1994 – Почесна грамота Управління освіти Черкаської облдержадміністрації.
1996 – Грамота Міністерства освіти України.
2013 – Грамота Уманської міської ради за вагомий особистий внесок у реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти.
2013 – Грамота педколеджу за багаторічну плідну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у збереження, розвиток, популяризацію українського національного мистецтва.

Педагогічні та творчі досягнення
З 1978 року – учасник викладацького ансамблю народних інструментів «Сувенір», який має звання «народного», по теперішній час беззмінно виконує партію ІІ баяна.
За роки педагогічної діяльності підготувала Дипломанта (Задорожна В. м.Чернівці,1995) та Лауреата, володаря Золотого диплому (Мезіна С.,2009, м.Ніжин) Всеукраїнських конкурсів.
Випускники працюють в загальноосвітніх навчальних закладах, музичних школах і школах мистецтв в Україні, Росії. Мезіна С. В 2014 році вступила до аспірантури Академії керівних кадрів культури і мистецтв на кафедру теорії та історії культури за напрямком «Мистецтвознавство».

Науково-методична робота
– Статті, тези, що опубліковані в наукових виданнях галузі педагогіки України.
– Підручник «Методика навчання гри на баяні та акордеоні», 2006
– Методичний посібник «Основи теоретичних знань з основного музичного інструмента», 2011
– Навчальний посібник «Сутість стильової гри в інтерпретації музичного твору»
– Розробник робочих навчальних програм з основного музичного інструменту (баян) для підготовки студентів на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Повернутися назад

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua