20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВКОТРЕ ВІДВІДАЛИ СТОЛИЦЮ УКРАЇНИ

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВКОТРЕ ВІДВІДАЛИ СТОЛИЦЮ УКРАЇНИ

Нещодавно студенти та викладачі факультету мистецтв здійснили екскурсійну подорож до столиці України, славного міста Києва.

Екскурсійна група ознайомилась з архітектурним ансамблем столиці, відвідала визначні місця Києва, серед яких: головна площа столиці – майдан Незалежності, Європейська площа, Софіївська площа, пам’ятка української архітектури та монументального живопису XI-XVIII століть – Софійський собор, пам’ятка мистецтва ХІХ століття, один із символів Києва – пам’ятник Богданові Хмельницькому та ін.

Відвідали виставкову інсталяцію «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», яка в простій та цікавій формі розповідає десять історій провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 рр. Експозиція з 20 банерів приурочена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки в дизайні якої задіяні більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

Студенти та викладачі мали нагоду перенестися в минуле століття та ознайомитися як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура.

Хвилюючим та зворушливим, з глибоким болем у серці, стало відвідування студентами і викладачами Алеї Героїв Небесної Сотні. Вони ознайомилися з фотовиставкою, присвяченою трагічним подіям та вшанували пам’ять героїв, які загинули під час Революції гідності в лютому 2014 року.

На завершення здійснили цікаву прогулянку легендарним і сучасним, просторим і багатоликим Хрещатиком.

Залишити відповідь

Схожі новини

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ У СИСТЕМІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ У СИСТЕМІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

На факультеті мистецтв викладачами кафдри музикознавства та вокально-хорових дисциплін було проведено регіональний науково-методичний семінар на тему: «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти».

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка присвячується 19 листопада об 11:00  Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВОКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

03 квітня 2023 року на факультеті мистецтв розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 025 Музичне мистецтво, за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія та практика”. Завідувач, доцент кафедри