Список студентських груп та кураторів факультету мистецтв на 2016-2017 навчальний рік | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Список студентських груп та кураторів факультету мистецтв на 2016-2017 навчальний рік

Список студентських груп та кураторів факультету мистецтв на 2016-2017 навчальний рік

11 група
Спеціальність: 014 “Середня освіта. Хореографія”
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: (093) 188-35-45; (096) 171-61-75
E-mail: tango8@ukr.net

12 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Волошин Петро Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0637893314
E-mail: shufrovich@mail.ru

13 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru

14 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Ткачук Дмитро Євгенійович – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0937462391
E-mail: tkachuk-dima@mail.ru

15 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru

16 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: інструментальне виконавство
Куратор – Хижко Ольга Володимирівна – концертмейстер  кафедри інструментального виконавства

17 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Волошин Петро Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0637893314
E-mail: shufrovich@mail.ru

21 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Бикова Ольга Вікторівна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931808162
E-mail: art-loyse@mail.ru

22 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Гусак Владислав Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства
Тел.: 0671057924
E-mail: vladislgusack@yandex.ua

23 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Сердюк Ярослава Олексіївна – викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0930924022
E-mail: serdyk_yaroslava@mail.ru

24 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Бикова Ольга Вікторівна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931808162
E-mail: art-loyse@mail.ru

25 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Музика Ольга Яношівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва

27 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: соціальна педагогіка
Куратор – Патокова Оксана Іванівна – концертмейстер кафедри інструментального виконавства
31 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Грошовик Ірина Сергіївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0969835481
E-mail: ira.groshivik@mail.ru
32 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Сухецька Оксана Валеріївна – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0936483848
E-mail: oksana.sukhetska@mail.ru
33 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Базильчук Леонід Володимирович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0933770610
E-mail: kuchilizab@rambler.ru
34 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Грошовик Ірина Сергіївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0969835481
E-mail: ira.groshivik@mail.ru
35 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Базильчук Леонід Володимирович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0933770610
E-mail: kuchilizab@rambler.ru
38 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Радченко Світлана Миколаївна – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0631439328
E-mail: s.kuzmicheva@mail.ru
41 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво (2 р.н.)
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Умрихіна Оксана Станіславівна – доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
42 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Ятло Людмила Григорівна – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 0503340730
E-mail: aedafund@gmail.com
43 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: режисура хореографічно-виховних заходів
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931883545, 0961716175
E-mail: tango8@ukr.net
44 група
Напрям підготовки: Хореографія
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Куценко Сергій Володимирович – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0931883545, 0961716175
E-mail: tango8@ukr.net
45 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Побірченко Олена Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0939943264
E-mail: pobirchenko@rambler.ru
51 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво (2 р.н.)
Спеціалізація: Художня культура
Куратор – Козій Ольга Михайлівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 098063052
E-mail: o.bukach@mail.ru
52 група
Напрям підготовки: Музичне мистецтво.
Додаткова спеціальність: Соціальна педагогіка
Куратор – Козій Ольга Михайлівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін
Тел.: 098063052
E-mail: o.bukach@mail.ru
54 група
Напрям підготовки: Хореографія.
Спеціалізація: художня культура
Куратор – Криворотенко Анастасія Юріївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури
Тел.: 0963502987
E-mail: kryrovorotenko@ukr.net
53 група
Напрям підготовки: Образотворче мистецтво.
Спеціалізація: дизайн
Куратор – Король Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва
Тел.: 0938355162
E-mail: korolanatoliy@rambler.ru
 


Роздрукувати
Роздрукувати публікацію

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

26.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини факультет мистецтв відбувся масштабний мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина-2017». Захід, який був присвячений Всесвітньому дню родини та Дню матері, став традиційним і пройшов уже втретє. Крім того, у цьому році проект п [...]
ТРАДИЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА-2017» ВТРЕТЄ ВІДБУВСЯ В УДПУ
26.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Міс УДПУ – 2017
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Інтелектуальний турнір «ПОЛЬЩА: PER ASPERA AD ASTRA» («Крізь терни до зірок») відбувся на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Мета заходу, який був частиною загальних Днів Польщі в університеті, полягала у популяризації культури Польщі серед студентської молоді. &laq [...]
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРНІР З ІСТОРІЇ ПОЛЬЩІ ВІДБУВСЯ В УДПУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:fm_dekanat@meta.ua