СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

Обдарована родина – обдарована дитина» – такий мистецько-освітній проект, започаткований Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, не один рік представляє Україні творчо обдарованих дітей і їх батьків, колективи навчальних закладів, їх здобутки в галузі мистецтва і літератури, дає можливість усім гостям і господарям вузу поринути в красу української пісні, танцю, поезії, живопису.
І кожного разу організатори фестивалю дивують глядачів знову чимось новим, несхожим на минулорічний. Так і цього року 18 травня учні, їх батьки, учителі-наставники, уманчани (і не тільки), які полюбили давно це чудове дійство, оглянули виставку художніх робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва університету, познайомились з прекрасними художніми полотнами, декоративно-прикладним мистецтвом на виставці в державному історико-архітектурному  заповіднику «Стара Умань», побували в Софіївському парку.
І звичайно хвилювались, раділи за своїх дітей, за студентів, за великі і малі творчі колективи, які виступали в клубі університету. Навряд чи хто зміг би передати все те, що діялось на сцені, не можу і я це зробити, єдине, що скажу: які ж у нас в Україні пречудові діти, яка прекрасна співуча, танцююча наша молодь, яка ж прекрасна наша Україна.
Організатори проекту, а це декан факультету мистецтв Інна Григорівна Терешко, творча група викладачів університету у складі Гекалюк Л.Ю., Сироти З.М. та Савицької Т.В., продумали все до дрібниць: і максимум уваги до учасників цього своєрідного творчого звіту, і добрим словом пом’янули керівників творчих колективів, які відійшли на спочинок в інші світи, і добрі слова подяки за працю нині працюючим, і подарунки-солодощі дітям, вручення грамот, подяк за перемоги, сертифікати учасникам проекту.
Добре і те, що в день такого фестивалю університет збирає науковців не тільки Черкащини, а й інших областей України, з-за кордону. На пленарні засідання обов’язково запрошують студентів мистецького факультету з тим, щоб вони могли послухати виступи і своїх викладачів, і гостей, адже живе слово завжди цінніше за статтю.
>Цього року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», взяти участь у якій випала і мені висока честь. Я презентувала роботу нашої школи з питань формування соціальних і громадянських компетентностей обдарованих дітей засобами мистецтва.
Вертались з Умані чуть-чуть стомлені, але радісні, бо везли додому ще й подяки зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (керівник Оксана Грицай), вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Наталія Прісич), вокальний ансамбль «Чомучки» (керівник Олена Бардадаим), бо ввійшли в каталог творчих колективів – учасників проекту, отримали чудове видання – звіт за минулорічний фестиваль.
А ще – зустрілись з випускниками нашої школи, які зараз є студентами Уманського педагогічного державного університету імені Павла Тичини, і знову ж радість: вони задоволені навчанням у вузі, вони не соромлять свою школу, а й далеко від Шевченкового гідно формують імідж школи. І я дуже дякую за це нашій дітворі.
А від імені педагогів і учнів Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату щиро дякую ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професору Олександру Івановичу Безлюдному, декану факультету мистецтв Інні Григорівні Терешко, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Зої Миколаївні Сироті за прекрасну творчу зустріч і співпрацю, якій в цьому році виповнюється 23 роки.

Л.Д.Терещенко, директор Шевченківської  спеціалізованої школи-інтернату

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 26, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  17.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Напередодні Дня захисника України студенти історичного факультету пройшли військовий вишкіл. Цей захід став одним із найголовніших серед низки запланованих подій в рамках відзначення козацького тижня на факультеті. Загальновідомо, що володіння військовим мистецтвом для українського козацтва були життєво необхідною спра [...]
  СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУ
  17.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  12 жовтня 2017 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася презентація нової програми «Методика навчання англійської мови» у вищих навчальних закладах та обговорення результатів першого року навчання студентів педагогічних університетів за цією програмою. На зустріч були запрошені Міністр освіти і [...]
  ДЕЛЕГАЦІЯ НАУКОВЦІВ УДПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПРОВАДЖЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ “ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ” В МОН
  16.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  В рамках відзначення Дня Захисника України громадськість міста, ветерани війни, учасники АТО, представники влади, організацій, підприємств м. Умань, делегації навчальних закладів міста віддали шану усім захисникам українських кордонів. До складу делегації увійшов і представник Уманського державного педагогічного універси [...]
  ВШАНУВАЛИ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ РІЗНИХ ЧАСІВ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua