20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

Обдарована родина – обдарована дитина» – такий мистецько-освітній проект, започаткований Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, не один рік представляє Україні творчо обдарованих дітей і їх батьків, колективи навчальних закладів, їх здобутки в галузі мистецтва і літератури, дає можливість усім гостям і господарям вузу поринути в красу української пісні, танцю, поезії, живопису.
І кожного разу організатори фестивалю дивують глядачів знову чимось новим, несхожим на минулорічний. Так і цього року 18 травня учні, їх батьки, учителі-наставники, уманчани (і не тільки), які полюбили давно це чудове дійство, оглянули виставку художніх робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва університету, познайомились з прекрасними художніми полотнами, декоративно-прикладним мистецтвом на виставці в державному історико-архітектурному  заповіднику «Стара Умань», побували в Софіївському парку.
І звичайно хвилювались, раділи за своїх дітей, за студентів, за великі і малі творчі колективи, які виступали в клубі університету. Навряд чи хто зміг би передати все те, що діялось на сцені, не можу і я це зробити, єдине, що скажу: які ж у нас в Україні пречудові діти, яка прекрасна співуча, танцююча наша молодь, яка ж прекрасна наша Україна.
Організатори проекту, а це декан факультету мистецтв Інна Григорівна Терешко, творча група викладачів університету у складі Гекалюк Л.Ю., Сироти З.М. та Савицької Т.В., продумали все до дрібниць: і максимум уваги до учасників цього своєрідного творчого звіту, і добрим словом пом’янули керівників творчих колективів, які відійшли на спочинок в інші світи, і добрі слова подяки за працю нині працюючим, і подарунки-солодощі дітям, вручення грамот, подяк за перемоги, сертифікати учасникам проекту.
Добре і те, що в день такого фестивалю університет збирає науковців не тільки Черкащини, а й інших областей України, з-за кордону. На пленарні засідання обов’язково запрошують студентів мистецького факультету з тим, щоб вони могли послухати виступи і своїх викладачів, і гостей, адже живе слово завжди цінніше за статтю.
>Цього року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», взяти участь у якій випала і мені висока честь. Я презентувала роботу нашої школи з питань формування соціальних і громадянських компетентностей обдарованих дітей засобами мистецтва.
Вертались з Умані чуть-чуть стомлені, але радісні, бо везли додому ще й подяки зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (керівник Оксана Грицай), вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Наталія Прісич), вокальний ансамбль «Чомучки» (керівник Олена Бардадаим), бо ввійшли в каталог творчих колективів – учасників проекту, отримали чудове видання – звіт за минулорічний фестиваль.
А ще – зустрілись з випускниками нашої школи, які зараз є студентами Уманського педагогічного державного університету імені Павла Тичини, і знову ж радість: вони задоволені навчанням у вузі, вони не соромлять свою школу, а й далеко від Шевченкового гідно формують імідж школи. І я дуже дякую за це нашій дітворі.
А від імені педагогів і учнів Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату щиро дякую ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професору Олександру Івановичу Безлюдному, декану факультету мистецтв Інні Григорівні Терешко, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Зої Миколаївні Сироті за прекрасну творчу зустріч і співпрацю, якій в цьому році виповнюється 23 роки.

Л.Д.Терещенко, директор Шевченківської  спеціалізованої школи-інтернату

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

9 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Людмила Михайлівна! Шановна Людмило Михайлівно, дозвольте

СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулась VII Міжвузівська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ». Активними учасниками конференції стали студенти мистецько-педагогічного факультету. Із вітальним словом на відкритті

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ”

Шановні здобувачі вищої освіти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Наука. Освіта. Молодь», яка відбудеться 22 квітня 2020 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені