СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

Обдарована родина – обдарована дитина» – такий мистецько-освітній проект, започаткований Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, не один рік представляє Україні творчо обдарованих дітей і їх батьків, колективи навчальних закладів, їх здобутки в галузі мистецтва і літератури, дає можливість усім гостям і господарям вузу поринути в красу української пісні, танцю, поезії, живопису.
І кожного разу організатори фестивалю дивують глядачів знову чимось новим, несхожим на минулорічний. Так і цього року 18 травня учні, їх батьки, учителі-наставники, уманчани (і не тільки), які полюбили давно це чудове дійство, оглянули виставку художніх робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва університету, познайомились з прекрасними художніми полотнами, декоративно-прикладним мистецтвом на виставці в державному історико-архітектурному  заповіднику «Стара Умань», побували в Софіївському парку.
І звичайно хвилювались, раділи за своїх дітей, за студентів, за великі і малі творчі колективи, які виступали в клубі університету. Навряд чи хто зміг би передати все те, що діялось на сцені, не можу і я це зробити, єдине, що скажу: які ж у нас в Україні пречудові діти, яка прекрасна співуча, танцююча наша молодь, яка ж прекрасна наша Україна.
Організатори проекту, а це декан факультету мистецтв Інна Григорівна Терешко, творча група викладачів університету у складі Гекалюк Л.Ю., Сироти З.М. та Савицької Т.В., продумали все до дрібниць: і максимум уваги до учасників цього своєрідного творчого звіту, і добрим словом пом’янули керівників творчих колективів, які відійшли на спочинок в інші світи, і добрі слова подяки за працю нині працюючим, і подарунки-солодощі дітям, вручення грамот, подяк за перемоги, сертифікати учасникам проекту.
Добре і те, що в день такого фестивалю університет збирає науковців не тільки Черкащини, а й інших областей України, з-за кордону. На пленарні засідання обов’язково запрошують студентів мистецького факультету з тим, щоб вони могли послухати виступи і своїх викладачів, і гостей, адже живе слово завжди цінніше за статтю.
>Цього року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», взяти участь у якій випала і мені висока честь. Я презентувала роботу нашої школи з питань формування соціальних і громадянських компетентностей обдарованих дітей засобами мистецтва.
Вертались з Умані чуть-чуть стомлені, але радісні, бо везли додому ще й подяки зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (керівник Оксана Грицай), вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Наталія Прісич), вокальний ансамбль «Чомучки» (керівник Олена Бардадаим), бо ввійшли в каталог творчих колективів – учасників проекту, отримали чудове видання – звіт за минулорічний фестиваль.
А ще – зустрілись з випускниками нашої школи, які зараз є студентами Уманського педагогічного державного університету імені Павла Тичини, і знову ж радість: вони задоволені навчанням у вузі, вони не соромлять свою школу, а й далеко від Шевченкового гідно формують імідж школи. І я дуже дякую за це нашій дітворі.
А від імені педагогів і учнів Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату щиро дякую ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професору Олександру Івановичу Безлюдному, декану факультету мистецтв Інні Григорівні Терешко, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Зої Миколаївні Сироті за прекрасну творчу зустріч і співпрацю, якій в цьому році виповнюється 23 роки.

Л.Д.Терещенко, директор Шевченківської  спеціалізованої школи-інтернату

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 26, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з деканом історичного факультету, професором Анатолієм Карасевичем побувала на ІІ Всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Пісні, народжені в АТО», який відбувся у міському Будинку культури. Студентську раду представляли &ndash [...]
  ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»
  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Науково-методична співпраця викладачів нашого університету із загальноосвітніми закладами міста, робота з обдарованою учнівською молоддю має давні традиції і дає добрі результати. Один із таких — перемога учня Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Богдана Нагорного у IV етапі Всеукр [...]
  УСПІШНА СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ УДПУ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ
  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичиниза за підтримки ректорату на базі факультетів дошкільної та спеціальної освіти і соціальної та психологічної освіти відбувся 29 Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik». У його роботі взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівн [...]
  МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ АРТ-ТЕРАПІЇ "АRT-PRAKTIK"

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua