ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Відомо, що педагогічний артистизм являє собою певний комплекс творчих якостей, які забезпечують ефективність навчально-виховного процесу на уроках музичного мистецтва. І тому їх формування і розвиток потребує з боку вчителя відповідної роботи.

Майстер-клас зі студентами факультету мистецтв, який провела старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Андріївна Балдинюк (концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака), був спрямований на формування у майбутніх учителів педагогічного артистизму та розвиток елементів акторської і вокальної майстерності.

Казка-опера М. В. Лисенка, яку за програмою вивчають учні початкових класів, «живе» спілкування з дійовими особами казки, викликали в учнів та учителів міських шкіл №1, 4, 7 неймовірні емоції. Казкова постановка, що була перероблена театральною групою студентів та викладачів на сучасний лад, відбувалася в умовах шкільної аудиторії, тому і казкові герої, і глядачі, у невимушеній творчій атмосфері, були безпосередніми учасниками казкового дійства. У захваті, разом з акторами, учні виконували пісню Лисички (Погрібна С.), Рака (Козачок В.), Ведмедя (Вівич О.), Вовчика (Михайленко В.), Зайчика (Трубіцина Ю.), Кози (Павлишина М.).

Були головними діючими особами музичної казки і дід (Козачок В., його друга роль) та баба, яку майстерно виконувала Надія Андріївна, кожний раз по різному інтерпретуючи казку.

Діти гучно плескали у долоні, вигукували слова «Браво», фотографувалися з акторами і запрошували завітати ще раз до школи.

Звістка про музичний театр, створений Н. А. Балдинюк, талановитих акторів, поширилася серед закладів освіти нашого міста, тому з нетерпінням чекають наших студентів у школах № 6, міській гімназії.

Підтримати творчу співпрацю кафедри і освітніх закладів міста, з метою профорієнтаційної роботи до школи завітали завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доцент В. В. Семенчук, доцент З. М. Сирота, викладачі О. В. Прокулевич, В. А. Купчик.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • лютого 27, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua