МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Можна сказати, що це ще одне творче відкриття для Умані! Адже роботи, представлені на виставці, вражають своєю ніжністю, тонким відчуттям колориту, якоюсь надзвичайною гармонією. У пейзажах і натюрмортах ніби звучить мелодія Всесвіту,,, Тут і Венеція, Індія, і, звичайно, рідна Умань!

Людмила Найдюк народилася у 1986 році, в м. Магдебург (Німеччина), в родині військового. Коли їй було півтора роки, родина повернулася в Україну.

Любов до малювання проявилась ще в ранньому дитинстві, та професію обрала іншу. Закінчила Львівський кооперативний коледж, а потім – Міжнародну академію управління персоналом.

Бажання творити ставало все сильнішим, і Людмила почала малювати різними художніми матеріалами. Брала уроки у Марата Школьника, відвідувала майстер-класи професійних художників.  І,  нарешті, мрія здійснилась! Вона презентує результати своєї наполегливої праці, які викликають щире захоплення.

Бажаємо талановитій художниці натхнення, здійснення мрій, нових творчих злетів! Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку і отримати естетичну насолоду!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • серпня 1, 2017

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

31.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини традиційно залишається найпопулярнішим вищим навчальним закладам Черкащини серед вступників. На всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодший спеціаліст, бакалавр та магістр – найбільшу кількість заяв у порівнянні з вузами області, як і в минулі роки, вс [...]
УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ - НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВНЗ ЧЕРКАЩИНИ СЕРЕД ВСТУПНИКІВ
28.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Наш університет, окрім якісних знань, надає можливість для розвитку і самореалізації студентів. В Уманському державному педагогічному університеті діють різні програми академічної мобільності, які дозволяють студентам не тільки навчатись за кордоном, а й подорожувати і знайомитись з новими людьми. У другому семестрі учасн [...]
СТУДЕНТКИ УДПУ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
28.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Сердечно вітаємо вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України! Прикметно, що 28 липня, у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, ми відзначаємо це благословенне свято. Саме з хрещенням Русі у далекому 988 році на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність. Християнська [...]
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:fm_dekanat@meta.ua