МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Можна сказати, що це ще одне творче відкриття для Умані! Адже роботи, представлені на виставці, вражають своєю ніжністю, тонким відчуттям колориту, якоюсь надзвичайною гармонією. У пейзажах і натюрмортах ніби звучить мелодія Всесвіту,,, Тут і Венеція, Індія, і, звичайно, рідна Умань!

Людмила Найдюк народилася у 1986 році, в м. Магдебург (Німеччина), в родині військового. Коли їй було півтора роки, родина повернулася в Україну.

Любов до малювання проявилась ще в ранньому дитинстві, та професію обрала іншу. Закінчила Львівський кооперативний коледж, а потім – Міжнародну академію управління персоналом.

Бажання творити ставало все сильнішим, і Людмила почала малювати різними художніми матеріалами. Брала уроки у Марата Школьника, відвідувала майстер-класи професійних художників.  І,  нарешті, мрія здійснилась! Вона презентує результати своєї наполегливої праці, які викликають щире захоплення.

Бажаємо талановитій художниці натхнення, здійснення мрій, нових творчих злетів! Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку і отримати естетичну насолоду!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • серпня 1, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  15.12
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Студентка третього курсу факультету іноземних мов Юлія Гурак стала переможницею ІІ (обласного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Її творча робота (науковий керівник — доктор педагогічних наук, доцент Ірина Кучеренко) удостоєна Диплома І ступеня. Конкурсна робота студентки факультету ук [...]
  ВІТАЄМО!
  15.12
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина) з 7 по 10 грудня. Загалом, на цих змаганнях українська збірна здоб [...]
  СТУДЕНТ УДПУ РУСЛАН ПЕРВАК ЗАВОЮВАВ СРІБЛО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
  12.12
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На факультеті соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Роль психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу у світлі Закону України «Про освіту». Учасниками заходу, що проходив під егідою Українського науково-методичного центру прак [...]
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «РОЛЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ТА СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПАТРОНАЖУ У СВІТЛІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua