МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Можна сказати, що це ще одне творче відкриття для Умані! Адже роботи, представлені на виставці, вражають своєю ніжністю, тонким відчуттям колориту, якоюсь надзвичайною гармонією. У пейзажах і натюрмортах ніби звучить мелодія Всесвіту,,, Тут і Венеція, Індія, і, звичайно, рідна Умань!

Людмила Найдюк народилася у 1986 році, в м. Магдебург (Німеччина), в родині військового. Коли їй було півтора роки, родина повернулася в Україну.

Любов до малювання проявилась ще в ранньому дитинстві, та професію обрала іншу. Закінчила Львівський кооперативний коледж, а потім – Міжнародну академію управління персоналом.

Бажання творити ставало все сильнішим, і Людмила почала малювати різними художніми матеріалами. Брала уроки у Марата Школьника, відвідувала майстер-класи професійних художників.  І,  нарешті, мрія здійснилась! Вона презентує результати своєї наполегливої праці, які викликають щире захоплення.

Бажаємо талановитій художниці натхнення, здійснення мрій, нових творчих злетів! Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку і отримати естетичну насолоду!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • серпня 1, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з деканом історичного факультету, професором Анатолієм Карасевичем побувала на ІІ Всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Пісні, народжені в АТО», який відбувся у міському Будинку культури. Студентську раду представляли &ndash [...]
  ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»
  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Науково-методична співпраця викладачів нашого університету із загальноосвітніми закладами міста, робота з обдарованою учнівською молоддю має давні традиції і дає добрі результати. Один із таких — перемога учня Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Богдана Нагорного у IV етапі Всеукр [...]
  УСПІШНА СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ УДПУ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ
  20.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичиниза за підтримки ректорату на базі факультетів дошкільної та спеціальної освіти і соціальної та психологічної освіти відбувся 29 Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik». У його роботі взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівн [...]
  МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ АРТ-ТЕРАПІЇ "АRT-PRAKTIK"

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua