МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Можна сказати, що це ще одне творче відкриття для Умані! Адже роботи, представлені на виставці, вражають своєю ніжністю, тонким відчуттям колориту, якоюсь надзвичайною гармонією. У пейзажах і натюрмортах ніби звучить мелодія Всесвіту,,, Тут і Венеція, Індія, і, звичайно, рідна Умань!

Людмила Найдюк народилася у 1986 році, в м. Магдебург (Німеччина), в родині військового. Коли їй було півтора роки, родина повернулася в Україну.

Любов до малювання проявилась ще в ранньому дитинстві, та професію обрала іншу. Закінчила Львівський кооперативний коледж, а потім – Міжнародну академію управління персоналом.

Бажання творити ставало все сильнішим, і Людмила почала малювати різними художніми матеріалами. Брала уроки у Марата Школьника, відвідувала майстер-класи професійних художників.  І,  нарешті, мрія здійснилась! Вона презентує результати своєї наполегливої праці, які викликають щире захоплення.

Бажаємо талановитій художниці натхнення, здійснення мрій, нових творчих злетів! Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку і отримати естетичну насолоду!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • серпня 1, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  17.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Напередодні Дня захисника України студенти історичного факультету пройшли військовий вишкіл. Цей захід став одним із найголовніших серед низки запланованих подій в рамках відзначення козацького тижня на факультеті. Загальновідомо, що володіння військовим мистецтвом для українського козацтва були життєво необхідною спра [...]
  СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУ
  17.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  12 жовтня 2017 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася презентація нової програми «Методика навчання англійської мови» у вищих навчальних закладах та обговорення результатів першого року навчання студентів педагогічних університетів за цією програмою. На зустріч були запрошені Міністр освіти і [...]
  ДЕЛЕГАЦІЯ НАУКОВЦІВ УДПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПРОВАДЖЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ “ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ” В МОН
  16.10
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  В рамках відзначення Дня Захисника України громадськість міста, ветерани війни, учасники АТО, представники влади, організацій, підприємств м. Умань, делегації навчальних закладів міста віддали шану усім захисникам українських кордонів. До складу делегації увійшов і представник Уманського державного педагогічного універси [...]
  ВШАНУВАЛИ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ РІЗНИХ ЧАСІВ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua