МИСТЕЦЬКЕ ТУРНЕ

Театр — це кафедра, з якої можна багато сказати світу добра
Микола Гоголь

Запорукою формування сучасних креативних особистостей є використання у навчальному процесі нестандартних підходів. Особливо, коли мова йде про відвідання театру й мистецьких імпрез.
21 жовтня студенти 48 та 49 груп мистецького факультету з куратором Пижяновою Н.В. у рамках вивчення дисципліни «Історія музики» відвідали оперу «Ріголетто» в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету. Блискуча гра П. Єрмоленка (Ріголетто), О. Злакомана (герцог Мантуанський) та Н. Сичук (Джильда) залишила позитивні емоції та приємні враження. Оркестр під керівництвом В. Регрута засвідчив високий рівень професіоналізму.
У такий приємний та інформативний спосіб студенти змогли ознайомитися із творчістю видатного італійського композитора Джузеппе Верді.
Цікавою подією також стало відвідання мистецького проекту всесвітньо відомого фотографа Олесі Марущак «Країна: я – земля». Даний проект покликаний поєднати матеріальний світ із духовним, абстрагуватися від реальності й у той же час самоідентифікуватися.
Мистецький уікенд виявився насиченим цікавими подіями.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • жовтня 23, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua