Коваленко Олена Сергіївна | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Коваленко Олена Сергіївна

Коваленко Олена Сергіївна

Освіта
1981 – закінчила Уманське музичне училище ім. П.Демуцького по класу скрипки (клас викладача Хайкова Михаїла Ілліча). Диплом з відзнакою.
1986 – закінчила Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової по класу скрипки викладачів Мордковича В.З, Ярошевича С.Л. , Рубльової Л.А. та здобула кваліфікації: соліст оркестру, викладач по класу скрипки.

Педагогічна кар’єра
1990 ‒ викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини по класу скрипки.

Педагогічні досягнення
Студенти класу О.С. Коваленко приймають активну участь в концертних заходах міста та області; підготувала лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у номінаціях «солісти» та» ансамблі».

Наукова робота
Автор наукових статей у галузі музичної педагогіки та мистецтва, доповідач на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях.

Нагороди
За вагомий внесок у розвиток культури міста Умань та Черкаської області, пропаганду національного мистецтва, професіоналізм, активну роботу по забезпеченню змістовного дозвілля населення та естетичного виховання молоді нагороджена дипломом відділу культури м. Умань Черкаської області.

Повернутися назад

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua