20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС»

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС»

Практика студентів-хореографів є невід’ємною частиною навчального процесу. Адже саме під час безпосередньої роботи з дітьми у навчальних закладах майбутні педагоги-хореографи мають можливість спробувати себе в ролі учителя. Уже стало гарною традицією проходження переддипломної практики студентів спеціальності «Хореографія» в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 (керівник практики – викладач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Юріївна Гекалюк, методист із хореографії – викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Юріївна Криворотенко, методист із виховної роботи – доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Алла Володимирівна Добридень).

У процесі проходження практики студенти займаються постановкою хореографічних вистав зі школярами і вже третій рік поспіль дарують глядачам казкове дійство! Цього року це хореографічна вистава «Аліса в країні чудес» (за мотивами однойменної казки Льюїса Керрола), над постановкою якої плідно працювали студенти-практиканти 54 групи факультету мистецтв (Олександр Бурковецький, Олександр Любич, Вадим Кукуруза, Владислава Орлова, Інна Пелешок, Олександр Піщаний) та вчитель хореографії Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Марина Іванівна Мала.

Учасники вистави перенесли глядачів у казковий світ пригод, познайомили з Алісою (постановка Марини Іванівни Малої), Кроликом (постановка Владислави Орлової), смішними Братами-близнюками (постановка Олександра Бурковецького), яскравим садом живих Квітів (постановка Вадима Кукурузи), Гусінню (постановка Олександра Піщаного), Чеширським Котом (постановка Марини Іванівни Малої), Зайцем і Капелюшником (постановка Олександра Любича), зачарованим лісом (постановка Інни Пелешок), злою Королевою та її свитою (постановка Марини Іванівни Малої)… Було багато пригод, часом моторошних, але добро і дружба врешті-решт завжди перемагають, а танець примирює і об’єднує всіх! Отже, казка починається…

Одного сонячного дня
Під деревом, що біля лісу,
Сиділа дівчина одна,
І, кажуть, звуть її Аліса.
Вона така, немов, як всі:
І ввічлива, й розумна леді,
Проте підкорюватись всім
І нудно жити – не для неї.
Її цікавить невідоме,
Те, що ніхто ще не відкрив.
Аж раптом поряд пробіг Кролик
І за собою поманив.
Аліса трохи здивувалась,
Але побігла вслід за ним,
Крізь терни лісу пробиралась,
Нарешті Кролик зупинивсь…

Чудес країна загадкова,
Усе тут ніби навпаки,
І тут назустріч до Аліси
Ідуть два Брата-близнюки.
Вони Алісі дуже раді,
Давно чекали вже її,
Їй всю країну показали
І їі мешканців лісних.

Прийшла Аліса в сад чарівний,
Красу його не описати,
Все в тім саду цвіте і квітне,
Квіткові всюди аромати
Вона, милуючись природі,
Іде і далі залюбки,
І бачить щось дійсно казкове:
Як оживають Квіточки!
Цю дівчину усе цікавить!
Іде все далі й далі в ліс,
І вона раптом все згадала:
Що все це бачила вві сні!
Її веде лісна стежина,
Хоч стомлена, але йти мусить,
І натикається Аліса
На дуже дивну стару Гусінь…

Аліса й далі лісом ходить,
І озирається на мить,
Підходить – бачить дуб розлогий,
На нім – Чеширський кіт сидить.
Він дивний дуже й незвичайний
То зник, то знову десь з’явивсь,
Алісу дуже зачекався
І радий бачити її.

Чеширський кіт привів Алісу
До дивних мешканців країни,
У них проходить чаювання,
Як правило, кожну годину.
Алісі тут також зраділи,
Її давно вже тут чекали,
На чаювання запросили
Й про всі події розказали.

Аліса далі йде, блукає,
В ліс незвичайний потрапляє
Усе дивує з кожним кроком
Істот стрічає ненароком,
Наводять жах лісні створіння,
Й крадуть її в свої обійми…

Алісі всі розповідали
Про Королеву в лісі цім,
Вона – це зло, вона – це кара
Усім цим мешканцям лісним!
Вона карає не за вчинки,
А через свій недобрий стан,
На кожну тут лісну тваринку
Вона наводить дикий страх…
Перед Алісою завдання –
Злу Королеву подолати,
Прибрати всі лісні страждання,
І волю всім подарувати!

Автор віршованого оформлення вистави – студентка 21 групи напряму підготовки «Хореографія» Анна Горбань.

Над гримом для учасників вистави працювали студенти 31 та 41 групи напряму підготовки «Хореографія» Тетяна Курудімова, Ольга Оніщук, Вікторія Ольхов, Анастасія Гаврилюк, Анастасія Покропивна та Людмила Омельчук.

У організації концерту також допоміг керівник практики, викладач кафедри хореографїі та художньої культури Людмила Юріївна Гекалюк.

Після завершення дійства завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Михайлівна Андрощук подякувала студентам, школярам і особливо директору Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ірині Іванівні Тенц, яка радо приймає студентів-практикантів і дає можливість реалізувати себе у творчій діяльності під час практики. Директор школи у свою чергу подякувала всім учасникам дійства та колективу кафедри хореографії та художньої культури в особі завідувача кафедри за прекрасні спільні творчі проекти та плідну співпрацю.

Слова подяки школярам, батькам, директору школи, вчителю хореографії Марині Іванівні Малій, студентам-хореографам та викладачам кафедри хореографії та художньої культури висловив студент-практикант 54 групи Вадим Кукуруза.

Така форма проходження і захисту практики дозволяє студентам якнайкраще проявити свої творчі здібності, удосконалити навички хореографічної роботи з дітьми, і головне – результат роботи можуть побачити всі бажаючі. Фантастичне мистецтво танцю і чарівне натхнення об’єднують усіх!

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27 квітня 2015 року кафедрою інструментального виконавства

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

16 лютого 2017 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням, для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ!

Шановні науковці! Щиро вітаємо Вас з Днем науки! День науки ‒ свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Це свято, коли вшановуються наукові традиції,