Хореграфічні колективи “Візаві” та “Яворина” взяли участь у Другому Регіональному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка

     13 квітня 2013 року в Уманському МБК пройшов Другий Регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка, в якому взяли участь хореографічні колективи мистецько-педагогічного факультету, а саме: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

      В конкурсі приймали участь понад 20 хореографічних колективів, які презентували яскраві та дуже цікаві хореографічні композиції. Загалом було представлено понад 60 номерів.

       Незважаючи на те, що конкурс тривав більше 4 годин, всі учасники та журі отримали неймовірне задоволення від побаченого, адже такого роду заходи, особливо для хореографів це не тільки естетична насолода прекрасним, а і обмін досвідом.

       Не дивлячись на те, що це все таки конкурс, і керівники і учасники колективів радісно та від усього серця підтримували один одного, що в свою чергу породжувало теплу, дружню атмосферу серед усіх присутніх.

    Учасники народного аматорського ансамблю «Візаві» під керівництвом досвідченого педагога, балетмейстера Людмили Андрощук презентували високу майстерність, за що і отримали найвищу похвалу та вдячність від високоповажного журі. Виконавши на святковій сцені таку композицію як «Заметіль», яскравим доповненням до якої став інструментальний ансамбль “Музичні візерунки” під керівництвом старшого викладача кафедри музичного мистецтва Віри Калабської, а також «Танго над прірвою» та «Плащ тореадора» учасники колективу вкотре довели, що хореографічне мистецтво на мистецько-педагогічному факультеті нашого університету під керівництвом Людмили Андрощук невпинно процвітає та розвивається стрімкими темпами.

Вальс 1 Вальс 2плащ 2 плащ 1танго 1 танго 2

     Людмила Андрощук: «Дуже приємно, що мистецтво танцю з кожним роком приваблює все більшу кількість жителів нашого регіону. З’являються нові колективи, створені випускниками Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.Без сумніву, учасники танцювальних колективів мистецько-педагогічного факультету, стануть прекрасними педагогами та танцівниками!».

    Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» під керівництвом Сергія Куценка задніх не пасе, і також отримав високі оцінки за представлені композиції: «Молодичка», «Краков’як», «Єврейський танець».

мол 2 мол1Єврейський танець 2 евр1польша 2 польша 1

     Сергій Куценко: «Дуже приємно було почути від журі слова вдячності за представлені композиції. Адже це надихає на створення нових постановок, а також піднімає творчий дух студентства і мотивує їх на плідну працю на заняттях в колективі. За що їм велике спасибі!!!».

     По закінченню конкурсної програми журі підвели підсумки та повідомили кінцеві результати. Обидва колективи, і «Візаві» і «Яворина» потрапили в число учасників Обласного фестивалю-конкурсу імені Василя Авраменка, який відбудеться в м. Черкаси в травні місяці поточного року. 

     Отож, бажаємо і керівникам і учасникам колективів натхнення та плідної праці у підготовці до наступного туру фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка.

Роздрукувати публікацію

21 комментар  • квітня 14, 2013

Коментарі

Марія Титаренко пише:
квітня 14, 2013 в

БОЖЕ! які чудові фото!!! я й не думала що все було так гарно... =) мушу визнати... Я ПИШАЮСЯ НАШИМИ ХЛОПЦЯМИ!!! вони показали клас! =)

Анастасія Криворотенко пише:
квітня 14, 2013 в

Наші хореографічні колективи, як завжди, показують себе дуже добре! Дуже приємно бути у їх складі!!!:))) Дякую Людмилі Михайлівні і Сергію Володимировичу за їх роботу! Адже бути кервником творчого колективу - надзвичайно важка праця. Здоров'я вам і натхнення!!!

Тетяна Сержант пише:
квітня 14, 2013 в

приємно дивитися на цю красу хореографічного мистецтва!!!

Кострига Наталія Петрівна пише:
квітня 14, 2013 в

Другий Регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка прийшов чудово, я отримала масу вражень. Було дуже багато прекрасних номерів. В Черкасах все буде ще більш захоплююче. Сподіваюсь ми будемо найкращими!!! Бажаю колективам і керівникам великого натхнення і удачі)))))

Маргарита Кучеренко пише:
квітня 14, 2013 в

Молодці!!! Вітаю)))

Альона Бабушко пише:
квітня 14, 2013 в

Дійсно фотографії чудові...Все було дуже гарно і вражаюче,а особливо виступи наших Хореографічних колективів...

Прилуцька Олена пише:
квітня 14, 2013 в

Їхааааа) УРА! Ми пройшли! МОЛОДЦІ) Дякую Сергію Володимировичу та Людмилі Михайлівні за творчий досвід та натхнення на нові звершення!!!!!

Марина Николайчук пише:
квітня 14, 2013 в

Ребятки, Дерзайте !!!! Успехов и Удачи Вам !!!!

Олександр Гнидюк пише:
квітня 14, 2013 в

Фото супер!!!! Мені дуже приємно танцювати під керівництвом таких майстрів як Сергій Володимирович і Людмила Михайлівна!

Компан Богдан пише:
квітня 14, 2013 в

Було дуже класно, мені сподобалось=)

Ганна Підгорна пише:
квітня 15, 2013 в

Виступили супер!!! Так тримати)

Валентина Черниш пише:
квітня 15, 2013 в

Дуже класно)))))))) Все так чотко і разом. Молодці=)))

Медвідь Аня пише:
квітня 15, 2013 в

Це було чудово!!!! Я отримала масу задоволення як від виступів, так і від перегляду номерів інших колективів)))

Наталія Висоцька пише:
квітня 15, 2013 в

Дуже приємно навчатися з такими студентами,які на своєму прикладі доводять,що потрібно працювати і ти досягнеш успіху.Велике дякую нашим викладачам,що віддають всі свої сили для нашого розвитку,а також за терпіння і розуміння.

Анастасія пише:
квітня 15, 2013 в

Молодчинки:) я також вас всіх вітаю!!! Впершу чергу керівників ансамблів, і хочу побажати Вам здоров'я та натхнення!!! "Візаві" та "Яворина" ви THE BEST:)

Анна Степанюк пише:
квітня 15, 2013 в

фото очень классные))) молодцы!!! нашему университету есть чем гордится!!!)

Марина Марінченко пише:
квітня 16, 2013 в

Як на мене ми дуже молодці, адже доклали багато зусиль, щоб все вийшло на такому чудовому рівні. Звісно хочу велике подякувати нашим педагогам за терпеливість, віру у нас та велику підтримку. Щиро вам дякуємо!!!!!!!))

Тетяна Сержант пише:
квітня 21, 2013 в

ПИШАЮСЯ ВАМИ!!!

Євгенія Тройчук пише:
квітня 21, 2013 в

Слова тут зайві............. Ви просто неперевершені!!!!!

Грошовик Ірина пише:
квітня 26, 2013 в 12:17

Ми - найкращі))))

Юля Хоружа пише:
квітня 27, 2013 в

Візаві та Яворина поза конкуренцією!!!!

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua