Фотогалерея | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Фотогалерея

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

25 квітня у виставковій залі Уманського художнього музею по вул. Коломенській, 2 відбулась презентація персональної виставки творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри «Образотворчого мистецтва», кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики.

37 Фото

ВИСТАВКА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Виставка студентських робіт з образотворчого мистецтва, відкриття якої відбулося 7 травня 2014 року у приміщенні історико-архітектурного заповідника “Стара Умань”.

59 Фото

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ЛЕГЕНДА ПРО ПТАХА»

16 травня в актовому залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась прем’єра чергової хореографічної вистави «Легенда про птаха». В ролі виконавців виступили студенти п’ятого курсу заочної форми навчання спеціальності «Хореографія».

280 Фото

КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

26 травня 2014 року відбувся концерт інструментальної музики студентів та викладачів кафедри музичного мистецтва. У програмі звучали класичні і сучасні твори українських та зарубіжних композиторів.

20 Фото

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ»

2 червня в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету відбулась прем'єра танцювального проекту з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студентів 21 та 24 груп напряму підготовки «Хореографія» «Панда кунг-фу».

190 Фото

ПРАКТИКА У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

Літо в «Буковель» ‒ це кришталево чисте повітря, високі гори, вічнозелені смереки, гірські озера, ласкаве сонце та багато різновидів активного відпочинку та туризму.

23 Фото

МІСТЕР МПФ – 2014

9-10 грудня 2014 року на мистецько-педагогічному факультеті сталася довгоочікувана грандіозна подія – Містер мистецько-педагогічного факультету-2014!

162 Фото

КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ - 2015

ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія – 2015». В цьому році учасниками фестивалю були танцювальні колективи з Одеської, Київської, Вінницької, Кіровоградської, Хмельницької, Львівської, Черкаської, Сумської областей.

219 Фото

МІС МПФ-2015

21 травня 2015 року на мистецько-педагогічному факультеті відбулася грандіозна подія – другий конкурс краси та грації «Міс МПФ-2015»! У конкурсі взяли участь чарівні студентки нашого факультету з різних спеціальностей: образотворче мистецтво, музичне мистецтво та хореографія.

176 Фото

ВИПУСК - 2015

29 червня на мистецько-педагогічному факультеті відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску студентів денної форми навчання. Цього року на факультеті 86 випускників денної форми навчання (43 бакалаври, 39 спеціалістів та 4 магістри).

121 Фото

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН 2015

Мистецтво танцю та бажання допомогти ближньому об’єднало на сцені більше ніж пів сотні студентів – представників усіх факультетів університету під час танцювального марафону «Ми – українці!». Відбулося це у рамках благодійної акції «Мистецтво заради миру» у день, коли весь світ святкував міжнародний день танцю. 4 сім’ї, а це 4 інститути, об’єднані у одну велику родину зірвали шквал оплесків усього залу під час виконання фіналу.

139 Фото

ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА

28 листопада о 14 годині в Уманській картинній галереї в рамках відзначення 25-річчя започаткування мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація виставки творчих робіт випускників, студентів і викладачів кафедри образотворчого мистецтва. На виставці представлені роботи, виконані в різних живописних, графічних техніках, а також твори декоративно-прикладного мистецтва.

18 Фото

ПРЕЗЕНТАЦІЯ І КУРСУ

2-го листопада 2015 року на факультеті мистецтв відбулося традиційне свято – презентація першого курсу! За два місяці навчання студенти мали змогу здружитися, стати єдиним колективом, щоб у повній мірі показати всі свої таланти і здібності!

39 Фото

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Просимо підтримати студентку факультету професійної та технологічної освіти Катерину Отчеську, яка самотужки лікує доньку Даринку від важкої недуги та допомогти зібрати кошти на лікування. Просимо всіх небайдужих разом поборотись за життя дитини! Номер телефону мами Катерини Отчеської : 068 611 90 81 Реквізити для зарахування к [...]
  ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За ініціативи Польського культурно-освітнього центру у період на базі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури пройшов стажування доктор Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) Мачей Шаргот. У ході стажування викладач ознайомився з діяльністю Польського культурно-освітнього центру, опрацьовува [...]
  В НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОХОДИВ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОР СІЛЕЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В КАТОВІЦЕ МАЧЕЙ ШАРГОТ
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Делегація університету на чолі із проректором із гуманітарних питань Наталією Ревнюк взяла участь у міських заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. Пам’ятні заходи розпочалися проведенням мітингу біля пам&rsq [...]
  ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua