Фотогалерея | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Фотогалерея

ДИВОСВІТ ПІСЕННОЇ МАГІЇ 2015

Мистецький захід зібрав у актовій залі ВНЗ шанувальників вокального мистецтва не лише університету, а й міста. Кожен вокальний номер викликав масу емоцій та переживань. Лунали народні та авторські пісні, хіти сучасної української та зарубіжної естради, жартівливі й сумні композиції, патріотичні й про вічні почуття. Учасники концерту – студенти-вокалісти, інструменталісти та хореографи – створили неповторну атмосферу свята.

39 Фото

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ 2016

20 квітня в університеті відбувся традиційний Фестиваль педагогічної творчості, феєричне дійство, де студенти можуть якнайкраще себе проявити, як майбутні педагоги.

31 Фото

ПЕРЕТИН ДВОХ КУЛЬТУР: УКРАЇНА – ГРУЗІЯ

30 вересня 2016 року відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Перетин двох культур: Україна – Грузія». Метою семінару був обмін професійним досвідом та виявлення тенденцій удосконалення і розвитку хореографічної освіти; налагодження міжнародних зв’язків та співпраці між хореографами України та Грузії.

46 Фото

ДЕНЬ МІСТА УМАНЬ 2016

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята. Активну участь у святковому дійстві взяв факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

100 Фото

ЕКСКУРСІЯ ДО КИЄВА 2016

27 жовтня студенти спеціальності «Хореографія» під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича здійснили екскурсійну поїздку до столиці України, славного міста Києва.

20 Фото

СОНЯЧНА СИМФОНІЯ

17 листопада в Уманській картинній галереї відбулася презентація персональної виставки творів в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва, кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики «Сонячна симфонія».

30 Фото

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2016

2 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Серед присутніх гостей – випускники загальноосвітніх закладів та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії та подальшого професійного розвитку.

50 Фото

Балет

Новий рік – це свято на яке чекають всі, а особливо маленькі діти. Так, студенти спеціальності «Хореографія» подарували глядачам чарівну казку «Лускунчик» (музика П. Чайковського, балетмейстери М. Петіпа та Л. Іванов за мотивами однойменної казки Е. Гофмана).

21 Фото

ГАЛЕРЕЯ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ 2017

На передодні Нового року на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Юні митці продемонстрували належний рівень виконання робіт, розуміння завдань академічного живопису та рисунку як основ професійного становлення, усвідомлення необхідності багато і регулярно працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

25 Фото

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Просимо підтримати студентку факультету професійної та технологічної освіти Катерину Отчеську, яка самотужки лікує доньку Даринку від важкої недуги та допомогти зібрати кошти на лікування. Просимо всіх небайдужих разом поборотись за життя дитини! Номер телефону мами Катерини Отчеської : 068 611 90 81 Реквізити для зарахування к [...]
  ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За ініціативи Польського культурно-освітнього центру у період на базі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури пройшов стажування доктор Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) Мачей Шаргот. У ході стажування викладач ознайомився з діяльністю Польського культурно-освітнього центру, опрацьовува [...]
  В НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОХОДИВ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОР СІЛЕЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В КАТОВІЦЕ МАЧЕЙ ШАРГОТ
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Делегація університету на чолі із проректором із гуманітарних питань Наталією Ревнюк взяла участь у міських заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. Пам’ятні заходи розпочалися проведенням мітингу біля пам&rsq [...]
  ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua