Фотогалерея | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Фотогалерея

АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ

Ансамбль «Яворина» працює з 1972 року. Створив колектив та багато років керував ним Вадим Євгенович Калінічев. З 1992 по 1995 рік колективом керував заслужений працівник культури України В. В. Костриця. З 1995 року по 2008 рік колектив очолив Піддубний Г. О. З 2008 року керівником колективу є Куценко Сергій Володимирович.

34 Фото

АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» створено Людмилою Андрощук у 1996 році. Репертуар колективу складають авторські роботи керівника. Тематика хореографічних постановок відображає філософське осмислення світу сучасною людиною, трансформацію світоглядних ідей через призму хореографічного мистецтва.

31 Фото

ФЕСТИВАЛЬ м. ЛЄШНО (ПОЛЬЩА)

13-17 травня у польському місті Лєшно пройшов міжнародний фестиваль «Діалог культур і народів». Організаторами фестивалю були Державна вища школа професійної освіти ім. Яна Амоса Коменського в м. Лєшно, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і Міська рада м. Лєшно.

71 Фото

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ

25 червня 2013 року о 14:30 в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася практична частина кваліфікаційного екзамену з «Композиції та постановки танцю».

92 Фото

ПРОВОДИ НА ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ 2013

Починаючи з минулого року, наш університет надає студентам можливість отримати військову спеціальність. В новому навчальному році 54 студенти зараховано курсантами військової кафедри Сумського державного університету . 8 вересня відбулись урочисті проводи на навчальні збори до Сум студентів університету.

35 Фото

ДЕНЬ МІСТА 2013

Цього року наше мальовниче місто святкувало свій День народження 5 жовтня! Традиційно студенти та викладачі УДПУ ім. П. Тичини взяли участь у святковій ході. Вперше в Умані було організовано флешмоб «Я люблю Умань»: на центральній площі міста одночасно танцювало понад 140 осіб.

50 Фото

НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН

12 листопада в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбулася довгоочікувана хореографічна вистава “Навколо світу за 60 хвилин”. Кервник проекту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, Людмила Михайлівна Андрощук.

14 Фото

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ В ТАНЦКЛАСІ

13 грудня 2013 року викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки: «Хореографія» вирішили, дотримуючись усіх народних традицій, відсвяткувати це напрочуд веселе та цікаве свято.

36 Фото

РОБОТИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

З нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка кафедра образотворчого мистецтва та Мала Академія народного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини провела регіональний конкурс учнівських та студентських робіт «Шевченко в моєму серці», який тривав із 1-го лютого по 10 березня 2014 року.

95 Фото

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

11 квітня кафедрою хореографії та художньої культури на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (зав. кафедри канд. пед. наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) було проведено Міський фестиваль хореографічного мистецтва «Квітнева феєрія – 2014».

600 Фото

МІС МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - 2014

17 квітня на мистецько-педагогічному факультеті відбувся конкурс краси, творчості та інтелекту «Міс мистецько-педагогічного факультету – 2014». У конкурсі взяли участь чарівні студентки нашого факультету з різних спеціальностей: образотворче мистецтво, музичне мистецтво та хореографія!

294 Фото

ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ «ПРАВО НА ЖИТТЯ»

24 квітня з грандіозним успіхом відбулась прем’єра соціального проекту Хореографія проти наркоманії та алкоголізму «Право на життя». Керівник проекту, режисер-постановник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

402 Фото

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

18.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Державне підприємство «Інфоресурс», яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти, оприлюднило наступне звернення: «ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалася не вся інформація, необхідна для їх розгляду [...]
АБІТУРІЄНТИ! ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ
18.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Шановні абітурієнти! Інформуємо вас, що 20 липня (о 18.00) закінчується прийом документів за освітньо-кваліфікаційним рівень «Бакалавр» на денну та заочну форми навчання на базі повної загальної середньої освіти для осіб: які мають право проходити творчий конкурс, що проводить університет (для вступників спеціальностей 014 [...]
УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ
18.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
УДПУ імені Павла Тичини оголошує набір для здобуття третього (освітньо-наукового) рівня «доктор філософії». Прийом документів на денну та заочну форму навчання здійснюється за такими спеціалізаціями: 011 Освітні, педагогічні науки; 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями); 032 Історія та археологія; 053 Психологія; 073 Менед [...]
УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ЗДІЙСНЮЄ НАБІР В АСПІРАНТУРУ ТА ДОКТОРАНТУРУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:fm_dekanat@meta.ua