20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇ

ДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇ

Рудницька

Про неї пишуть її однодумці, соратники: «Філософ мистецької думки…», «Людина рідкісної духовної краси…», «Мудра і велична…», «Вона зігріла серцем душу…», «Унікальна індивідуальність…», «Світло її таланту…», «Її посмішка…» і просто – «Оксана…».

Наукова спадщина у галузі мистецької освіти, Оксани Петрівни Рудницької, стала надбанням цілих поколінь, а унікальна наукова школа отримала право на життя. І про це переконливо свідчить проведення до дня народження видатного ученого (1 грудня) науковою спільнотою, її колегами щорічних Міжнародних мистецько-педагогічних читань пам’яті Оксани Петрівни, які і надалі розвивають генеровані нею концепції та ідеї у мистецькій освіті.

Викладачі факультету мистецтв, в межах угоди про наукову і творчу співпрацю з відділом змісту та організації педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, щорічно приймають участь у Міжнародних педагогічно-мистецьких читаннях, присвячених пам’яті професора Оксани Петрівни Рудницкої.

Так, у минулому році, учасників ХІІІ Міжнародних педагогічно-мистецьких читань вітали викладачі, аспіранти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

До участі цьогорічних ХІV Міжнародних педагогічно-мистецьких читань пам’яті професора О.П. Рудницької «Педагогіка мистецтва і мистецтво педагогічної дії» (1та 2 грудня) запрошені декан факультету мистецтв Інна Григорівна Терешко та завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Яношівна Музика.

Оксана Петрівна Рудницька була життєлюбом, людиною душевної щедрості. Увесь свій талант науковця, музиканта вона віддала гідним продовжувачам своїх ідей, залишивши понад 200 наукових праць. Ї сьогодні її наукова спадщина продовжує виховувати нову генерацію молодих учених у мистецькій освіті.

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗНАЙОМИМСЯ БЛИЖЧЕ З ТАЛАНТАМИЗНАЙОМИМСЯ БЛИЖЧЕ З ТАЛАНТАМИ

А чи задумувались ви колись, скільки прекрасного могли б зробити, зазирнувши в глиб своїх можливостей? Достатньо бажання та фантазії і руки створять багато прекрасних речей. Чи то маленька дрібничка, або

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

2–4 квітня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита молодь України». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент магістратури кафедри

СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УСПІШНО ПРОВАДЯТЬ РЕЖИМ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯСТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УСПІШНО ПРОВАДЯТЬ РЕЖИМ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

У процесі проведення занять в режимі дистанційного навчання викладачами кафедри хореографії та художньої культури використовуються сучасні форми та методи навчання із застосуванням комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, що сприяють інтерактивній взаємодії