АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ! | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

Напередодні новорічних свят, 26 грудня в актовій залі нового корпусу відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв, ініціатором якого була Ольга Музика – завідувач кафедри образотворчого мистецтва.

З творчим проектом дизайнера ми ознайомились на виставці в картинній галереї, відкриття якої відбулося 7 листопада.

 Викладачі і студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», поспілкувавшись із автором, з радістю прийняли його пропозицію «оживити» сукні, продемонструвавши їх на моделях!

Митець започаткував свій проект ще у 1996 році, створивши серію білих суконь. А першу сукню він пошив у 10 років для сестри, і до цього часу не полишає це заняття, викликаючи в глядачів свою, власну ілюзію розуміння життя. Сукні Володимир Уманенко віддавав авторкам-жінкам, які на білому полотні відтворювали своє світобачення, ділилися найпотаємнішим. Отож у кожної сукні – своя історія, яка відображає внутрішній світ і стан жінки, і яку глядач бачить по-своєму.

Художник переконаний, що кожна жінка повинна мати таку сукню. Він любить життя, займається улюбленою справою, залучаючи до неї всіх закоханих у творчість людей.

І ось, нарешті, довгоочікувані сукні прибули в УДПУ! Зовсім мало часу було на підготовку презентації – всього кілька днів, але це було цікаво, захоплююче!

В ролі моделей виступили студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», а також доньки викладачів, які майстерно втілили жіночі образи-сукні, доповнивши їх створеними власноруч аксесуарами, макіяжем, зачісками, розписами.

Це було справжнє дефіле – незабутнє, феєричне! Моделі хвилювались, адже досвіду демонстрування одягу на сцені вони не мали. Але всі добре справились із завданням!

Володимир Уманенко, який був присутній на показі особисто, після демонстрації колекції розповідав історію кожної сукні, спілкувався з глядачами, що було надзвичайно цікаво!

Учасники арт-проекту щиро вдячні за допомогу в організації презентації: Анастасії Криворотенко, викладачу кафедри хореографії та художньої культури – за підготовку дефіле; Анатолію Королю, доценту кафедри образотворчого мистецтва – за дизайн афіші; Юрію Коваленку, старшому викладачу кафедри образотворчого мистецтва, Володимиру Лопушану, майстру виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва та фотографу Людмилі Дронь – за якісні фото. За підготовку сценарію та роль ведучої свята дякуємо студентці історичного факультету – Дарині Рябоконь!

Також висловлюємо щиру подяку уманській художниці Дарині Дьомі-Пісній, адже саме завдяки їй ми познайомились із такою позитивною, харизматично-творчою особистістю, як Володимир Уманенко!

Бажаємо художнику нових цікавих проектів, втілення грандіозних планів, миру і благополуччя, натхнення і оптимізму! Надіємось на подальшу співпрацю!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • січня 3, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Просимо підтримати студентку факультету професійної та технологічної освіти Катерину Отчеську, яка самотужки лікує доньку Даринку від важкої недуги та допомогти зібрати кошти на лікування. Просимо всіх небайдужих разом поборотись за життя дитини! Номер телефону мами Катерини Отчеської : 068 611 90 81 Реквізити для зарахування к [...]
  ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За ініціативи Польського культурно-освітнього центру у період на базі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури пройшов стажування доктор Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) Мачей Шаргот. У ході стажування викладач ознайомився з діяльністю Польського культурно-освітнього центру, опрацьовува [...]
  В НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОХОДИВ СТАЖУВАННЯ ПРОФЕСОР СІЛЕЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В КАТОВІЦЕ МАЧЕЙ ШАРГОТ
  16.02
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Делегація університету на чолі із проректором із гуманітарних питань Наталією Ревнюк взяла участь у міських заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. Пам’ятні заходи розпочалися проведенням мітингу біля пам&rsq [...]
  ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua