Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

     Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

     На пленарному засіданні конференції із вступним словом та вітальною промовою виступила проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, к. пед. н., доцент Ткачук Лариса Василівна.

Image00003

      Також прозвучало привітальне слово наукового керівника студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лаврика Олександра Дмитровича.

Image00004

     А також виступ від Студентського наукового товариства, а саме студента 5 курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Торбанюка Геннадія Вікторовича.

Image00005

     Серед учасників конференції значною мірою взяли участь студенти мистецько-педагогічного факультету:

 Грошовик Ірина, студентка 52 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Розвиток творчих та інтелектуальних здібностей особистості на уроці народно-сценічного танцю»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

 Image00010

Компан Богдан, студент 24 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Ігрова діяльність в процесі хореографічного навчання»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

 Image00001

Псарук Яна, студентка 56 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Гармонійний розвиток дітей шкільного віку засобами народного танцю»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

 Image00007

Сержант Тетяна, студентка 52 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Творчі завдання на уроці народно-сценічного танцю»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

 серж

Яцюк Світлана, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Застосування інтерактивних засобів навчання на уроці хореографії»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна.

 Image00009

Прилуцька Олена, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Розвиток творчих здібностей під час хореографічних занять»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна.

 Image00006

     А також:

Мудра Людмила, студентка 54 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Народно-сценічний танець як фактор збереження народної спадщини»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

Руднік Руслана, студентка 54 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Лексика українського народного танцю як предмет наукового дослідження»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

Титаренко Марія, студентка 24 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Виховний потенціал народної хореографії»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

Федорова Юлія, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Естетичний та духовно-культурний розвиток особистості у процесі вивчення народного танцю»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович.

Іпатова Тетяна, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Фізичний розвиток молодших школярів засобами хореографічного мистецтва»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна.

Марінченко Марина, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Розвиток особистості засобами хореографічного мистецтва»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна.

Марущак Олена, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Вплив хореографічного мистецтва на всебічний гармонійний розвиток дитини»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна.

Медвідь Анна, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Естетичне виховання дітей молодшого шкільного віку засобами народного танцю»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна.

Руденко Олександра, студентка 34 групи спеціальності «Хореографія». Доповідь на тему: «Створення умов для формування творчої активності дітей у хореографічному колективі»,  науковий керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна.

Image00011 Image00012

пс і к

 

Роздрукувати публікацію

12 коментарів  • квітня 11, 2013

Коментарі

admin

СЕРГІЙ пише:
квітня 11, 2013 в 06:36

МОЛОДЦІ! СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ І ТАНЦЮЮТЬ, І СПІВАЮТЬ, І НАУКОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ! ТАК ТРИМАТИ!!!!

Тетяна Сержант пише:
квітня 11, 2013 в 06:36

Ух, і перехвилювалась я... Але виступом задоволена... Рада, що взяла участь в цій конференції, мені дуже сподобалось!!! Всі доповіді були цікавими, також приємно здивували гості конференції, які також гарно підготувались!

Світлана Яцюк пише:
квітня 12, 2013 в 06:36

Дякую, Сергій Володимирович, ми розвиваємось завдяки педагогічній майстерності, спрямованій на нас, з боку наших високопрофесійних та ініціативних викладачів)

admin

admin пише:
квітня 12, 2013 в

Будь-ласка, Світлано, все для Вас!

admin

admin пише:
квітня 12, 2013 в

Ви всі молодці! Дуже радий за Вас!

Прилуцька Олена пише:
квітня 14, 2013 в

Конференція була дійсно цікава! Хореографи довели, що вміють не тільки танцювати!!!

Анастасія Криворотенко пише:
квітня 14, 2013 в

Приємно, що наші студенти талановиті в усьому! Бажаю вам успіху у вашій навчальній, творчій та науковій діяльності!!!

Наталия пише:
квітня 15, 2013 в

молодці студенті так держать)))

Наталия пише:
квітня 15, 2013 в 11:17

молодцы студенты так держать

Грошовик Ірина пише:
квітня 26, 2013 в 12:25

І всюди ми встигаєм!

Юля Хоружа пише:
квітня 27, 2013 в 12:50

Мистецький факультет найкращий! Дуже гарні виступи! Молодці!

Яна Псарук пише:
квітня 29, 2013 в 14:28

Ооо... Я цю конференцію добре пам'ятаю ))) Думаю ми тримались гідно !!

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua