27-28 БЕРЕЗНЯ ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ З 40-РІЧЧЯ ПАМ’ЯТІ ЛЕВКА РЕВУЦЬКОГО

27-28 березня 2017 року студенти кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін прийняли участь у конкурсах диригентів та вокалістів, присвячених 40-річчю до Дня пам’яті Левка Ревуцького, що проходили в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, в рамках Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Феномен Левка Ревуцького у духовно-мистецькій спадщині української культури ХХ століття”.
Наші студенти показали високий рівень підготовки, яскраво виділялися серед інших учасників та гідні звання “Лауреат”!!! Студентка 42 групи – Аліна Замойська – клас старшого викладача Балдинюк Н.А. – отримала диплом за краще втілення художнього образу твору та стала Лауреатом ІІ ступеня у конкурсі вокалістів!
Переможцями серед диригентів стали: Юлія Ткачук (студентка 42 групи, клас викладача Прокулевич О.В.) виборола диплом Лауреата ІІІ ступеня, Анастасія Шинкарук (студентка 42 групи, клас викладача Прокулевич О.В.) стала кращим виконавцем твору без супроводу, Віталій Михайленко (студент 32 групи, клас старшого викладача к.п.н Козій О.М.) став кращим інтерпретатором конкурсного твору!
Щиро вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ наших учасників!
Бажаємо творчого натхнення, безмежної наснаги, успіху, професійного зросту та безліч перемог попереду! Конкурсанти та викладачі висловлюють щиру подяку концертмейстерам – Ільніцькій О.В. та Патоковій О.І. за високий професіоналізм та краще виконання конкурсної програми!

Учасники сердечно вдячні завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін заслуженому працівнику культури України доц. Семенчуку В.В. за матеріальне забезпечення і активну участь у підготовці конкурсантів, а також, висловлюють подяку за сприяння декану факультету мистецтв доц. Терешко І.Г.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • квітня 3, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона. Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму. Успіш [...]
  НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА
  16.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. «ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників. Перша – для вступу на магістратуру з [...]
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!
  15.03
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять ми [...]
  ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua